DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Magnetické vizitky

Vítejte na stránce fotomagnety.nafoceno.cz v sekci Magnetické vizitky

Magnetická vizitka

 

    Oslovte Vaše zákazníky stále oblíbenější magnetickou vizitkou - vtipným a praktickým dárkem a způsobem, jak se Vašim zákazníkům neustále připomínat.

O co se jedná? Vizitka s Vašimi kontaktními informacemi, případně fotografií Vaší provozovny, produktu, jejímž podkladem je pevná magnetická fólie o síle 0,9 mm.

     Darovanou papírovou vizitku nebo reklamu  drtivá většina zákazníků zahodí,  ztratí nebo založí, vloží do peněženky a použije jen zřídka a pouze málo z nich takovou  vizitku vyhledá opakovaně pro kontaktování.

     Oproti tomu magnetickou vizitku téměř všichni přirozeně umístíí na ledničku a tím ji mají denně několikrát  přímo „na očích“ a samozřejmě ve výsledku  tento způsob reklamy působí navíc dlouhodobě.

     „Sejde z očí, sejde z mysli“, to se Vám s magnetickou vizitkou nemůže stát, z očí prostě nikdy nesejdete :-)

 

 

Základní velikost magnetické vizitky se pohybuje v rozmezí 5 x 7,5 cm až 5 x 9,5cm, vždy podle požadavku zákazníka, velikosti podkladu, požadovaného textu atd., další rozměry možné po domluvě. Vizitky jsou tištěny termosublimací s povrchovou úpravou, jsou baleny jednotlivě v celofánových sáčcích.

 

Cena magnetické vizitky je závislá na velikosti vizitky a požadovaném množství.

Předběžná kalkulace na vyžádání.

 

 

 fotomagnety@email.cz, tel. 776022191